Temelleri 2013 yılında atılan Seymen Kombi teknik servisi Profesyonel ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmak ve en hızlı şekilde kombi problemlerini çözmektedir. Kombinizin bakım ve tamiri için hizmetinizdeyiz.

Kaliteli hizmeti uzman bir firmadan almak sizinde hakkınız.
Herkesin bildiği üzere kombi kullanmanın mevsimi yoktur.
Artık hayatımızın vazgeçilmezi olan kombileri yazın Duş Almak, Kış aylarında ise evimizi ısıtmak için kullanıyoruz.
Kış aylarında kombiniz arızalanmadan kombi cihazının, herhangi bir problemi olup olmadığını öğrenip, daha büyük kombi arızasına dönüşmemesi için daha büyük sorunlara yol açmadan en iyi şekilde çözümler üreterek erken teşhis yaparak, müşteri memnuniyeti ve dolayısıyla kullanıcının cebini düşünmektedir.

Kombiler düzenli bir şekilde bakım yapıldığında sizi mağdur bırakmayacaktır.
Her yıl ya da en iyi ihtimalle iki yılda bir kombinize bakım yaptırmak neredeyse zorunludur.
Bu bakımlar sizleri sadece ağır hasar faturalarından ve ısınma ücretlerinden de kurtaracaktır. Neden mi? Zira arızalı kombiler tamamen faturayı yükseltecek şekilde çalışmaktadır.
Biz her zaman müşterilerimize bakım yaptırmalarını öneriyoruz. Her yıl iyi bir bakım yüksek fiyatlı tamirlerin önüne geçecektir.
Bakımı yapılmayan kombi sürekli kontak halinde kalarak hem elektrik hem doğalgaz faturasını kabartacaktır.
Seymen Kombi servisi sizlere en iyi çözümler üreterek en uygun fiyatlarla yanınızda olacaktır.
Seymen Kombi Servisi olarak profesyonel kadromuzla Çerkezköy ve Kapaklı’nın bütün mahallelerine kombi arıza-tamir-bakım,kombi yedek parça,petek temizliği,doğalgaz proje-montaj,ocak dönüşümü,gaz kaçak tespit tamirat hizmetlerini vermekteyiz. Bizlere 7 gün 24 saat 0507 856 37 69 veya 0532 135 03 99 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.